Özellikler

Hayatı kalabalık yaşamayı mı seviyorsunuz? Her biri aydınlık 5 süit oda ve 5 banyosu ile eviniz oldukça görkemli. 80 m2'lik müthiş salonunda kalabalık davetler verebilirsiniz.
Kendinize özel bir havuz istiyorsanız bu hayaliniz artık uzak değil. Çocuklarınız neşeyle yüzerken siz de havuz başında güneşin tadını çıkarabilirsiniz.
Siz saunanızda kendi başınıza zaman geçirmenin huzurunu yaşarken, çocuğunuz arkadaşlarıyla sinema salonunda eğlenebilir ya da spor yapabilir. Sinema salonu, spor odası ve sauna olarak ayrılmış, toplam 55 m2'lik iki oda, evinizde geçireceğiniz her ana değer katacak.
Güzel havaları keyifli yürüyüşlerle değerlendirmeyi seviyorsanız, sitenin çevresindeki 250 m uzunluğundaki parkur tam size göre. Yanınıza en sevdiğiniz müziği almayı unutmayın.
Hem iç hem dış tasarımı ve muhteşem peyzajıyla kalbinize seslenen konaklar, depreme dayanıklı yapı teknolojisiyle, ısı ve ses yalıtımıyla mantığınıza sesleniyor.
Toplam 60 m2'den fazla balkon ve teras alanıyla İzmir'in muhteşem havasında, mevsimleri dışarıda yaşamanın tadına varacaksınız. İzmir'in meşhur İmbat'ı önce size uğrasın.
Konakların tasarımındaki modern çizgiler ile uyumlu peyzaj ve yeşil alanlar, size nerede olduğunuzu unutturabilir.
Şehrin karmaşasından uzak olsanız bile, günlük ihtiyaçlarınız için AVM'ler, marketler, şarküteriler hemen çok yakınınızda.
İşinizin ve şehrin stresinden kurtulmanın en güzel yolunu mu arıyorsunuz? Her konağa özel hobi bahçenizde toprakla uğraşmaya ne dersiniz?
Kış gecelerinde salonunuzda şömine karşısında ister film izleyin, isterseniz dostlarınızla keyifli sohbetlere dalın.
Her konağa özel açık ve kapalı otopark, sadece sizin değil misafirlerinizin de park problemini çözecek.
Her birinin tek bir amacı var; Size farklı ve özel bir şeyler sunmak!