Proje Hakkında

40 yılı aşkın tecrübeye sahip iki firmanın iştirakiyle 1996 yılında kurulan Ejder Netaş İnşaat, başta İzmir olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde Betonarme Yapılar, Hafif Çelik Konstrüksiyon Yapılar, Çelik Yapılar, Gayrimenkul Yatırımları, Proje Geliştirme, Konut İnşaatı, Endüstriyel Sanayi Yapıları, İç Tasarım, Dekorasyon alanlarında uzmanlaşmış ve bu alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Kurulduğu yıl İzmir'in en büyük konut projelerinden birisi olan Çiğli ve Çiğli 2 Konut Yapı Kooperatifi'nin inşaat taahhüdünü alan şirket 3.000 adete yakın konutun ince - kaba inşaat ve çevre düzenleme işlerini başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir.

Ejder - Netaş İnşaat, yap - sat olarak tamamladığı birçok projenin yanı sıra Türk Hava Yolları ve British American Tobacco gibi firmalara taahhüt işleri yapmıştır. İzmir'in ilk büyük çaplı hafif çelik villa konsept projesi olan Yamaç Evler Villaları projesi şirketin tamamladığı önemli projeleri arasında yer almaktadır.

6 Konak 6 Özel Yaşam

Yerden göğe haklısınız.

Yeryüzüne yayıldıkça insan yeşili arar oldu, gökleri keşfettikçe maviyi kaybetti. Şimdi yeşili, maviyi, kuş seslerini hayatınızda geri istiyorsunuz, haklısınız.
8 bin m2 içinde, her biri 540 m2'ik net kullanım alanıyla Norda Konakları, hep hayalini kurduğunuz çiçek çiçek yeşili, masmavi gökyüzünü, huzur Zaman; hayatınızda, yeşile maviye, doğaya daha fazla yer açma zamanı.

veren İzmir İmbat'ını sığdırabileceğiniz kadar geniş.

Yıldızları mı özlediniz?

Ne duruyorsunuz; gökyüzünün güzelliklerini keşfetmek için 40 m2'lik terastan daha iyi ne olabilir ki?

İçeride özgürlük… Dışarıda özgürlük

Özgürlük yaşam tercihlerimizse, Norda Konakları'nda bu özgürlüğü doyasıya yaşayın. Günün her anını, kendi istediğiniz alanda geçirmeniz için ortak spor sahası, çocuk parkı ve yürüyüş parkuru; her konağa özel havuz, hobi bahçesi, sinema salonu, spor odası ve sauna bulunuyor. Norda Konakları'nda huzur; siz nerede isterseniz orada.

Gazete Reklamımız